Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Нові зустрічі в Австралії павиних павуків


Опубликованно 10.11.2017 00:30

Нові зустрічі в Австралії павиних павуків

Д-р Юрген Отто оцінками зараз налічується понад 60 видів і підвидів австралійських павині павуки, які розташовані по всій Південній Австралії.

Павиний павук експерт зазначив п\'ять нових видів були визначені, використовуючи неймовірно детальні фотографії та відео.

"У більшості видів павич павук — і нові не виняток — самці яскраво пофарбовані, і візерунки, і колірна гамма дуже відмінні, що робить його легко відрізнити одне від іншого", - сказав він href="http://www.abc.net.au/news/2017-09-06/peacock-spiders-scientist-finds-five-more-species-in-wa/8870456" назва="www.abc.net.au".

“Cristatus має малюнок на спині, що нагадує Юніон Джек і, крім того, має вісім шлейфів білих щетинок (волосків) на спині, що ніякий інший павук павич.

"Electricus виділяється своїм яскравим візерунком з паралельних червоних ліній, які роблять його схожим на платі, і trigonus можна легко дізнатися з білою короною на кінчику свого черевця, яке не присутній ні в одному з відомих видів".

У Maratus cristatus виглядає дуже дружелюбнимДжерело:поставляється

Павині павуки вже давно підкорила австралійської громадськості, з відео одного з видів шлюбний ритуал для залучення самки стають вірусними в 2015 році.

Офіційно відомий як Maratus personatus — назва виду походить від латинського масках — павук був виявлений біля Олбані в Західній Австралії.

Вони мають яскраво-синій маска для суду самок, заробляючи їх прізвисько "blueface", і від трьох до п\'яти міліметрів в довжину.Австралія неймовірна Павичеве Павук0:30

Дивитися дивовижний шлюбний ритуал Павука Павича, захопили Юргена Отто. Ввічливість Peacockspiderman26 серпня 20134 роки тому/відео/відео.новини.ком.АС/Новини/


banner14

Категория: Наука

Нові зустрічі в Австралії павиних павуків


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.