Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Баба з яйцями стане головним героєм нового роману Пелевіна


Опубликованно 09.11.2017 01:30

Баба з яйцями стане головним героєм нового роману Пелевіна

Мистецтвознавець Маруха Чо, баба з яйцями за офіційним гендеру, стане головним персонажем нового роману Віктора Пелевіна iPhuck 10. Про це повідомляється в прес-релізі видавничого дому Ексмо, що надійшов у редакцію «» в п\'ятницю, 8 вересня.

«Її спеціальність — так званий гіпс, мистецтво першої чверті XXI століття. Їй потрібен помічник для аналізу ринку», — йдеться в анотації.

Відзначається, що поплічником Чо стане Порфирій Петрович, літературно-поліцейський алгоритм, який розслідує злочини і для додаткового заробітку пише про це детективні романи.

«iPhuck 10 — найдорожчий любовний гаджет на ринку і одночасно самий знаменитий з 244 детективів Порфирія Петровича. Це справжній шедевр алгоритмічної поліцейської прози кінця століття — енциклопедичний роман про майбутнє кохання, мистецтва і всього іншого», — зазначили видавці.

Роман з\'явиться на книжкових прилавках в кінці вересня.

Віктор Пєлєвін — автор творів «Омон Ра», «Чапаєв і Порожнеча», «Generation "П"» і «Empire V». Лауреат численних літературних премій, серед яких «Малий Букер» і «Національний бестселер».


banner14

Категория: Культура

Баба з яйцями стане головним героєм нового роману Пелевіна


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.