Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Цей крихітний, висічений камінь вгору-закінчується тим, що ми знаємо про давньої Греції


Опубликованно 09.11.2017 01:10

Цей крихітний, висічений камінь вгору-закінчується тим, що ми знаємо про давньої Греції

Спеціальна команда реконструювали образ Грифона воїн відведеннями тканин обличчя над його черепом. Фото: журнал уніфікованих комунікацій

Вона була ціла.

Він провів добре збережений скелет 3500-річна Мікенської благородний.

Вона була наповнена скарбами.

Була одна проблема: багато об\'єкти, збережені на жорсткому запечена сайту глиною, були надзвичайно крихкою.

Який є, чому знадобилося два роки для повного розповіді про людину — назва Грифона — воїна, щоб бути сказаним.

Але серед 3000 поховані з ним об\'єктів є одним з такі видатні якості, які він обіцяє переписати історію мистецтва.

Цей непоказний вапняк інкрустований каменем був виявлений лежачим обличчям вниз поруч з правою рукою Грифона воїн. Фото: Департамент класики, Університет Цинциннаті

МОГИЛА ГРІФФІН ВОЇН

Історії бронзового століття Греції як і раніше з нами.

Епічних поем, багато з них віднесені до одного драматург — Гомер, малюють картину світу, де розрив між богами і людьми було розмито. Де билинні подвиги, чарівні звірі і красивих жінок зводили народи до війни.

Але розкидані в прозі описи пейзажів, палаців і обладнання, які не раз були доведені, щоб бути дуже точним.

Це світ Гріффін воїн належати.

Один із слонової кістки розчісує оговтався від "" могила Гріффін воїна. Фото: Університет Цинциннаті.

Його ім\'я залишається невідомим. Його назва походить від нальоту кіт сміливо різьблені з зображенням Грифон — легендарне істота з тілом і хвостом Лева, з головою і крилами орла — поховали з ним.

Ми знаємо, що він був багатий. Ми знаємо, що він був потужним.

Все завдяки предметам, він був похований зі.

По темі: хвороблива таємниця, закопана в найстаріший храм у світі

Ці прийшли з усіх куточків Егейського моря і Стародавньої Греції. Але археологи були здивовані тим, як багато вихідців з Криту і Мінойської цивілізації, яка процвітала там в той час.

Це вказує на економічні і культурні зв\'язки між конкуруючими цивілізаціями виявилася набагато сильніше, ніж вважалося раніше.

Правий, найбільший з кільця виявлений в гробниці була зроблена з кількох дрібно припаяні золоті листи. Фотографії: Університет Цинциннаті

Золоті кільця-печатки. Срібні кубки. Бронзову броню. Шолом із зубів кабана. Золотий покритий меч.

А потім з\'явилися наклейки: 1000 намистин, вирізаних з дорогоцінних каменів. Кістяні гребені. Золоте намисто. Більше 50 sealstones.

Це один конкретний приклад цих крихітних різьблених каменів привернула увагу дослідників.

МІНІАТЮРНИЙ ШЕДЕВР

Спочатку він виглядав не дуже: інкрустований намистина вапняку.

Вона була невелика: ледь 3,6 см в поперечнику.

Він був сильно покритий 3500 років затверділої бруду.

Так було покласти на одну сторону, як археологи зосередилися на більш драматичним об\'єктів серед поховального інвентарю.

Але ретельний і трудомісткий — програма очищення пір з\'ясувалося, що вони спочатку пропустили.

"Це було після чистки, в процесі малювання та фотографії, що наше хвилювання повільно піднявся, як ми поступово зрозуміли, що ми розкопали шедевр," вчені у своєму дослідженні.

З-за невеликого розміру друку і прожилки на камені, багато мініатюрні деталі були чітко видні тільки через photomicroscopy. Фото: Департамент класики, Університет Цинциннаті

Зараз його називають одним з кращих прикладів гравіровані мистецтва, коли-небудь виявлений доісторичної Греції.

"Дивлячись на зображення вперше були дуже зворушені, так ним і залишився," Університет Цинциннаті робіт співкерівник Шарі Стокер йдеться в повідомленні.

"Це принесло деякі люди до сліз".

Увагу друк художника до деталей і використання стилізованих осіб бойовий Пілос Агат одне з кращих творів доісторичного грецького мистецтва, коли-небудь виявлених. Фото: Департамент класики, Університет Цинциннаті

Оливково-зелений шматок агат має різьблення багатих хитромудрість і приголомшливій деталізації.

"Що є захоплюючим є те, що подання людського тіла знаходиться на такому рівні деталізації, і мускулатура, що не знайти знову до класичного періоду грецької мистецтва 1000 років тому", - каже з-ведучий проекту, професор Джек Девіс.

Дізнатися більше: розшифровка таємниці темної епохи

“Це показує, що їх здібності та інтерес в образотворчому мистецтві, зокрема, руху та анатомії людини, - це перевершує те, що він уявляв собі. У поєднанні зі стилізованими рисами, що саме по собі просто чудові."

Майстерність дорогоцінного каміння показано далеко за межі того, що археологи вважали бронзового століття Myceneans і Минойцы були здатні.

Багато деталей ущільнення, такі як вигадливим орнаментом зброї, стане зрозуміло тільки при перегляді через photomicroscopy. Фото: Департамент класики, Університет Цинциннаті

Насправді, рівень деталізації настільки високий, він photomicroscope потрібні сучасні технології, щоб розкрити все це. Дослідники говорять, що вони вірять його повинні були виточені художником за допомогою збільшувального скла. Або, принаймні, один, який був дуже короткозорий.

"Деякі подробиці про це лише півміліметра великий", каже професор Девіс. "Вони незбагненно малі".

Мікроскоп показує зображення друк включає в себе вигадливим орнаментом на зброю, візерунчасті одягу і ювелірних виробів.

Це все дивні прозріння в епоху бронзи, і сам Гріффін воїн.

Велика частина деталей відтворити в цій лінії малюнка агат дорогоцінний камінь невидимий неозброєним оком. Фото: Університет Цинциннаті.

ВІК ГЕРОЇВ

Агатовую гемму показує майже голий, довговолосий воїн, встромивши йому меч в шию його сильно захищений, озброєний списом ворога. Тіло другого противника кладе зім\'ятий біля його ніг.

Це енергійна, напружена, але переможний момент бою.

"Я думаю, що він (Гріффін воїн) буде, безсумнівно, ототожнював себе з героєм зображений на печатці", - говорить Стокер.

Камінь був призначений для носіння на зап\'ясті, як годинник, кажуть вчені. Насправді, герой на камінь має точно такий же.

Експерти поки не визначили, що міфічна сцена зображує камінь. Але без сумніву це був популярний розповідь про час.

І це через ці казки ми знаємо багато чого з того, що ми робимо про грецького бронзового століття.

Гомера "Іліада" і "Одіссея" увічнені Титанік зіткнення культур, коли Мікенська Греція осаджували Трою протягом 10 років боротьби, яка була тільки через обман дерев\'яній коні, прикриваючи воїнів.

Крім цих деталізованих вірші лише кілька розрізнених Мікенських руїн, кілька пошкоджених могил і деякі дипломатичні тексти, знайдені у Давній Туреччині.

Але Гріффін воїн прийшов з часу до події, розказані в цих епічних сказань.

Похований біля 1450BC, це була епоха, коли Мінойської цивілізації почали розвал — можливо, з-за вторгнення з материкової Греції після катастрофічної повені від цунамі, спровокованого виверження вулкана Санторін.

Все це чому гробниця Гріффін воїна вважається сьогодні одним з найбільш значних археологічних знахідок доісторичної Греції в останні десятиліття.

Як неймовірний різьблений камінь в ньому містяться.

Якість мистецтва, яке захоплює сцена має собі рівних і все інше в закритому від епохи Мікенська / Мінойської.

"Ця печатка повинна бути включена в майбутній історії мистецтв текстів, і буде змінити спосіб, що доісторичне мистецтво розглядається", - говорить Стокер.

А ще там може бути більше.

Не всі об\'єкти з гробниці Грифона воїна ще не були очищені і збережені.

"Там буде ще багато сюрпризів попереду, точно", - сказав Девіс.


banner14

Категория: Наука

Цей крихітний, висічений камінь вгору-закінчується тим, що ми знаємо про давньої Греції


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.