Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Єлизавета Боярська та Максим Матвєєв відвідали вечеря благодійного фонду "Доктор Клоун"


Опубликованно 09.11.2017 00:00

Єлизавета Боярська та Максим Матвєєв відвідали вечеря благодійного фонду

Максим Матвєєв та Єлизавета БоярськаОдна з найкрасивіших пар російського шоу-бізнесу Максим Матвєєв та Єлизавета Боярська рідко з\'являється разом на світських заходах, але заради благої справи готові зробити виняток. Вчора, 12 жовтня, пара з\'явилася на святковому вечері в честь фонду "Доктор Клоун", художнім керівником якого є Максим. Єлизавета підтримала свого чоловіка на важливому для нього вечорі в честь завершення благодійного Instagram-флешмобу.

Ми дуже раді, що у нас вийшло задумане. Дякуємо всім учасникам флешмобу: дивитися ваші фотографії і читати ваші пости за хештегом — справжнє щастя! Тільки всі разом ми можемо подарувати щасливе дитинство величезній кількості дітей,

— прокоментував благодійну ініціативу Матвєєв.

Крім Єлизавети, підтримати Максима прийшли Валерій Меладзе, Олена Летюча, Дарина Мороз та інші гості.

Команда фонду "Доктор Клоун" складається з професійних артистів і талановитих людей, які в образі докторів-клоунів приходять в дитячі лікарні, де показують фокуси і подання і грають з маленькими пацієнтами. Таким способом вони допомагають швидше одужувати дітям. Адже клінічно доведено, що такий метод допомагає закріпити медичний ефект, а також відвернути малюків від болю і страждань.

Єлизавета Боярська

Олена Летюча

Валерій Меладзе

Дарина Мороз

Максим Матвєєв та Єлизавета Боярська


banner14

Категория: Афиша

Єлизавета Боярська та Максим Матвєєв відвідали вечеря благодійного фонду "Доктор Клоун"


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.