Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Джек Джонсон розповідає музика, серфінг, козир і порятунок планети


Опубликованно 08.11.2017 03:50

Джек Джонсон розповідає музика, серфінг, козир і порятунок планети

Настільки, що коли хвилі накачування поблизу своїй домашній студії на Гаваях, колишній про-серфер важко протистояти їх покликом.

В цьому році, коли Джонсон був повинен зробити його сьомий студійний альбом, весь світ над ним теж, особливо добре подорожувати сезону, роблячи йому приємно, що він вибрав, щоб записати його в більш розділи назад шляху. Замість використання однієї і тієї ж групою він записав з моменту його дебюту 2000 локальних казки, яка була сприйнята в Австралії, перш ніж де-небудь ще, він хотів, щоб спробувати захопити спонтанність його ранні демо-версії пісень, сенс був тільки він і со-продюсер Роббі Lackritz в студії.

Джек Джонсон випускає новий альбом.Джерело:Поставляється

"Це були просто два з нас там, так що якщо хвилі були особливо хороші, я б просто пристрелити його дзвінок або текстове кажу, \'Гей, дай мені ще 45 хвилин — я зайнятий на колегії, і ми хотіли б зустрітися трохи пізніше", - каже Джонсон, - зі смішком від будинку на Гаваях знаменитий Норт-Шор, який також служить в якості своєї студії. “Так це було добре — не пропустити занадто багато. Ось це найстрашніше, коли я в студії весь день і мої брати посилають мені повідомлення, мовляв, як хороша хвилі і тоді я не можу зосередитися. Це був хороший сезон для серфінгу — і це було записано весело".

Як це не було досить погано, потім він отримав дзвінок від свого старого друга, 11-кратний чемпіон світу з серфінгу Келлі Слейтер, бажаючи, щоб він прийшов, щоб перевірити перерві він чув про На ділянці рифів Маршаллових островів. Незважаючи на насувається термін, встановлений локальних записів для альбому (зауваж, він створив і з-власник лейблу, так що ви можете трохи гнучкості) і гастролями приїде, він зібрав дошки і boardies і відправився в шлях.

Джек Джонсон і його старий друг Келлі Слейтер відправився в Маршаллові острови разом на серфінг, загасивши термін співачка і автор пісень нового альбому. Фото: ГБО спорту/Surfline/ЮтубДжерело:YouTube

"Я був близько 70 відсотків шляхом," Джонсон говорить, зізнавшись, що спонтанний серфінг сафарі означало видування початковий червня Дата виходу альбому збіглася з літнього туру. "Проблема в тому, що я зрозуміла, я була ще одна пісня коротке".

Але музика несповідимі і, як це було так часто для Джонсон в минулому, сам акт від\'єднавши і знову до океану виявився творчою каталізатором придумати заходи, для когось іншого, пісня, що альбом готовий.

"Я написав нову пісню на поїздку, так що я не знаю", - розмірковує він. “Заднім числом 20/20, але я не впевнений, я б остання пісня, що мені потрібно, так що, можливо, вирушу в подорож прискорило процес, наскільки я знаю.

“Я досить багато писав, що вся справа в поїздці — але це не було нічого про поїздку. Багато разів в океані або на човні або відключення від звичайному житті просто дає мені шанс відбити все, що відбувалося".

Якщо ця поїздка поклала кінець альбому, його генезис приїхав з поїздки дуже різні. Перш ніж він почав писати, давній активіст екологічного Джонсон проплив через Північно-Атлантичний океан з 5 Кругообігів, некомерційна група спрямована на боротьбу із забрудненням пластиковими. Для Джонсона, який у свій час вважався вивченням морської біології, а не кіно, досвід надихає і пригнічує, як він виявив не тільки те, як велика кількість пластмаси забруднюють океан, а також як дослідження показують, що фрагментація-це розбити його на більш дрібні частини, поки він не стає частиною харчового ланцюга.

Джек Джонсон повертається в Австралію — його улюблене місце в світі тур — для підлогових виставок в грудні.Джерело:Поставляється

"Це було цікаво, але в той же час речі, які ми не знаємо, чого ми боїмося, так даючи собі знання, що там і наука за це зробило мене більш пристрасно, намагаючись застосувати деякі з ідей, які ми маємо про те, коли ми тур", - говорить він.

Джонсон, батько трьох дітей, пише про технології і, зокрема, телебачення з тих пір, як його перший альбом з піснями, такими як новини, печива і хороші люди, і він продовжує тему про новий альбом з розуму продається. Що це таке, що помилки йому про це так багато?

"Я не знаю", - сміється він. “Хороше запитання — я відчуваю, що я психіатра дивані прямо зараз. Є щось, що зачаровує мене, це те ж саме, що соціальні медіа і телефонів, все це реально. Я співаю про те ж саме, стає залежним від цих речей, що такі великі винаходи, але дійсно тягне нас один від одного".

Що ж пісня містить досить критику на Джонсона новим президентом, з лініями, такими як "мені плювати на твої параноїдальні \'нас проти них\' стіни / мені плювати на ваше недбале мене перший, дай, дай, дай\' апетиту". Джонсон говорить, що він не анти-Трамп як такої — і був готовий дати йому презумпцію невинуватості як законно обраного президента, але визнає, що був засмучений своїми діями, оскільки, зокрема, з екологічної політики.

"Він дійсно робить багато божевільних рішень", - каже Джонсон, який є послом і донорів ряд екологічних благодійних організацій та фондів. “Витягуючи Паризького угоди, наприклад, і потрошать Агентство з охорони навколишнього середовища і всі ці речі, які дійсно важливі для всіх і дуже важливо, щоб робота, яку ми намагалися робити з екологічними проблемами.

“Ми говорили про розваги раніше — це справді цікаво, але проблема в нас розважають, спостерігаючи цю річ, яка, як передбачається, тримає нас разом, як суспільство, почасти розгадати. Це не повинно бути цікавим. Політика повинна бути цікавою і, може бути, це найкраще, що виходить з цього, що він привернув досить уваги до нього.

“Я не думаю, що був момент до цього, де люди змогли б назвати дуже багатьох членів кабінету президента, і що їх позиції були і що вони робили. Це схоже на реаліті-шоу, спостерігаючи це справа розвалиться".

Весь світ над нею теж (Універсальні) виходить завтра.

Джек Джонсон, Сідні Майєр Музика Bowl, 8 Грудня. У продажу з понеділка, сайт livenation.ком.ау

Джек Джонсон, Riverstage, 3 Грудня. У продажу з понеділка, сайт livenation.ком.ау

Джек Джонсон, Опера Привокзальній Площі, 1 Грудня. У продажу з понеділка, сайт livenation.ком.ау


banner14

Категория: Искусство

Джек Джонсон розповідає музика, серфінг, козир і порятунок планети


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.