Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Арсен Мірзоян розчулив глядачів "своїм Висоцьким"


Опубликованно 01.02.2017 07:24

Арсен Мірзоян розчулив глядачів

Ідея реалізувати цей проект українського художника Арсена Мірзояна виникла время назад, ale презентував він § § влітку минулого року. На чисельні прохання меломанів Арсен w командою вирішили зіграти цю письмо на початку 2017 року. I цього раз в залі знову аншлаг!

“Я познайомився з творчістю Владимир Семенович еще в дитинстві, – згадує Арсен Мірзоян. – Тоді в нас вдома ще був старый програвач i почали з'являтись вініли. Вони були коротенькі, ми слухали їх, вивчали напам', очень жаль. Згодом я співав почуті пісні під гітару в дворі. Співаю їх i досі в колі друзів. А теперь ще ° заспіваю на концерті памятник яті“.

Еще не вечер, 07, Корабли, Песня о друге, Гимнастика в багато інших композицій пролунало цього вечора. Розчулені глядачі співали w Мірзояном кожну пісню Висоцького. А деякі плакала ностальгуючи для генієм. Не відпустили Мірзояна без бісу.

Для українського музиканта концертна программа Мій Висоцький особлива. Адже, вже багато років Мірзоян положил в творчості Висоцького nw большое повагою в називає його генієм.

Нагадаємо, Арсен Мірзоян зізнався, если відбудеться весілля после референдума Тонею Матвієнко.

Дивись онлайн виступ Арсена Мірзояна:


banner14

Категория: Афиша

Арсен Мірзоян розчулив глядачів "своїм Висоцьким"


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.